דף הבית » הרצאות וסדנאות » אימון » הרצאות אימון
 

 הרצאות בתחום אימון

 
אימון לשינוי תודעתי
העצמת אפקטיביות השינוי באימון אישי – מסע מרתק לתוך התודעה העצמית והיכרות עם הכלים המטאפוריים (פיתוח ייחודי שפיתחתי והמשמש אותי בתהליכי אימון ) הדרך הקצרה ביותר אל עולמנו הפנימי והרגשי ואל הדלתות הנסתרות שלנו – "ארגז כלים מטאפורי" הנרכש ע"י המתאמן בתהליך האימון והמסייע לו בשינוי תודעתי והתנהגותי – בדרך לשינוי ולפריצת דרך אישית בחיים.
 
הסודות הפסיכולוגיים והרגשיים של גישת ה- coaching
"מאחורי הקלעים" של אופנת האימון המציפה את השוק והתופסת תאוצה כיום. היכרות עם העקרונות והסודות ההופכים את המתודולוגיה האימונית לבעלת עוצמה ביחס לגישות יעוציות וטיפוליות אחרות. לאן מועדות פני התחום בעתיד? היכן עובר הגבול בין מקצוענות לחובבנות באימון אישי.
ההבדל בין להיות "טוב" ל"מצויין" בחיים
בחיי הזוגיות והאהבה, בחיי המשפחה, בקריירה ובעבודה, בקשר עם חברים – מה מביא אותנו להצטיין ולהיות במיטבנו?
 כל אחד יכול להצטיין – זרע ההצטיינות מצוי בכל אחד מאיתנו - מדובר בהחלטה פנימית, שלעיתים היא אינה מודעת ומובילה חלק מאיתנו להיות במיטבם ולמצות מעצמם ומהסובבים אותם את המיטב – וכמובן להיות מוערכים ומתוגמלים על כך, בעוד אחרים מסתפקים בלהיות "בסדר" וחייהם מתנהלים באופן נטול אתגרים נטול ריגושים ונטול הערכה מעצמם ומאחרים.  
מרגע שלמדנו את הפרינציפ אנחנו מעוררים לחיים את זרע ההצטיינות הפנימי שלנו – והוא עשוי ללוות אותנו ולהפתיע בכל תחום בחיינו.
ההרצאה מתאימה לכל קהל, בהדגמות מתחומים שונים בחיים, בהרבה, בהשתתפות הקהל – ובשילוב קטעי סרטים מרתקים ומצחיקים.

 

 
 

 
  • הוסף תגובה
שם
נושא
תגובה
קוד Capcha
  • שלח
  •  | 
  • סגור
תודה!
התגובה שלך תוצג בקרוב.
אירעה שגיאה בעת שליחת ההודעה
אנא נסה שוב מאוחר יותר
שולח את התגובה...
השדה "נושא" לא יכול להיות ריק!
השדה "שם" לא יכול להיות ריק!
השדה "קוד" אינו נכון
  • סגור