דף הבית » אימון אישי » אימון העצמה אישית
 
 

אימון להעצמה אישית 

אם אתה חש שאתה חייב להכניס שינוי ופריצת דרך בחייך. אינך מרגיש שאתה ממצה את עצמך ואת הפוטנציאל הגלום בך, יש לך רעיונות, חלומות שבוערים בקרבך, אבל אתה מלא היסוסים לגבי היכולת לממשם ולהוציאם אל הפועל, יתכן כי אינך בטוח לגבי יכולותיך וכישוריך, ייתכן שאינך משוכנע כי תצליח לגייס לעזרתך את האנשים הנכונים.
אימון העצמה אישית - יסייע לך להעמיק את המודעות העצמית, יסייע בידך לחזק ולבנות מחדש את הדימוי והביטחון העצמיים,  האימון יסייע לך להתחבר אל מקורות האנרגיה והמשאבים הפנימיים שיאפשרו לך להתמודד הן עם אתגרים אישיים והן עם קשיים או משברים.
האימון יוביל אותך לזהות את המעצורים והפחדים העוצרים בעדך וילמד אותך להתגבר עליהם, לאתר דפוסים והרגלים מכשילים והחלפתם ביכולות ובכישורי חיים מעצימים, כגון אסרטיביות, אופטימיות, יכולת תקשורת בין אישית.
אימון להעצמה אישית מאפשר לך לצמוח ולהתפתח בכל מקום ובכל שלב בו את/ה נמצא/ת בחייך ויסייע לך לממש את הפוטנציאל האישי הגלום בך, לתקשר טוב יותר עם האנשים החשובים לך בבית ובעבודה, לרכוש חברים חדשים, ליצור קשר זוגי מוצלח או לשפר קשר זוגי קיים ולהרגיש סיפוק ואושר גדולים יותר בחייך.

 

 
 
גרסה להדפסהגרסה להדפסה      שליחה לחברשליחה לחבר