דף הבית » אימון אישי » אימון קריירה
 
 

אימון קריירה

מחקרים רבים מראים כי המימוש האישי שלנו בעולם הקריירה הינו אחד הגורמים המרכזיים לתחושת סיפוק אושר ודימוי עצמי בחיים !

אם אתה חש כי אינך ממצה את כישוריך ואת יכולותיך במסלול הקריירה הנוכחי, כשכיר או כעצמאי, אם אתה חש חוסר שביעות רצון מתמשך והעדר אתגר במקצוע או במקום העבודה, אם אתה חש כי יש בך פוטנציאל ודחף פנימי לעשות יותר, להתנסות בדברים אחרים וחדשים, אם אינך מוצא עניין והנאה אמיתיים בעיסוקך ואתה מרגיש כי מקום העבודה שוחק וגוזל ממך אנרגיה, לאורך זמן ?

אם תחושות כאלה קיימות אצלך - אתה מוזמן לפגישת אימון ראשונה (מוזלת) שבה תגלה כיצד ביכולתך לפרוץ את "מלכודת הקריירה" שלך ולהגיע למיצוי ולהנאה רבים יותר, להישגים ולהכנסות גבוהים יותר !

אימון קריירה מיועד לאפשר לאנשים שאינם מסופקים מעיסוקם הנוכחי, הן מבחינת העניין והאתגר והן מבחינת ההכנסה לעשות שינוי דרמתי בחייהם. האימון יסייע לך להכיר את היכולות והכישורים הפנימיים שלך שמאפשרים לך לבצע שינוי בעיסוקך או במקום עבודתך, תהליך האימון יאפשר לך לבנות את הביטחון העצמי הנדרש כדי לבצע צעד אמיץומחושב קדימה בחייך !

מאמן קריירה מנוסה ביותר המומחה לעולם ההערכה והתעסוקה בארגונים יסייע לך להגיע לתובנות להחלטות הנדרשות ויסייע לך לרכוש את המיומנויות הנדרשות לשם הצלחה בעולם העבודה אם כשכיר ואם כעצמאי, בעל עסק משלך, לרבות

  • כתיבה חדשנית ואטרקטיבית של קורות חייך - שיהוו את את הדף השיווקי האישי שלך.
  • אבחון תעסוקתי לאיתור כישורים יכולות אישיות , לרבות מקצוע או תפקיד מתאים.
  • הכנה למבחני מיון ולראיונות עבודה

 

 
 
גרסה להדפסהגרסה להדפסה      שליחה לחברשליחה לחבר